CİLT BAKIMI TAVSİYELERİ

blog yazısı ekle !

CİLT BAKIMI TAVSİYELERİ

Cilt Bakımı Tavsiyeleri ile cildinizin hak ettiği değerine kavuşmasında pratik uygulamaları içermektedir. Güzellik salonlarının belki de dikkat etmediği tavsiyelerdir. Böylece kaybettiği parlaklığı veya sarkan cildin kendini onarmasını sağlayacak yararlı bilgilerden oluşan bilgileri kısa ve basitçe ifade edelim:Hivay Güzellik Salonu

Keçiören

Hivay Güzellik Salonu, Keçiören semtinde güzellik ve cilt bakımı hizmeti veren öncü bir adres olarak müşterilerine kaliteli ve özel bakım imkanları sunmaktadır.

Çatlak Bakımı: Ciltte meydana gelen çatlakları gidermek ve cildi yeniden canlandırmak için özel bakım uygulamalarıyla çatlak problemlerine etkili çözümler sunuyoruz.

Cilt Analizi: Her cilt tipinin farklı ihtiyaçları olduğunu bilerek, cilt analizi hizmetimizle müşterilerimizin cilt tiplerini belirleyerek en uygun bakım programını oluşturuyoruz.

El Gençleştirme: Ellerinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak ve gençleştirmek için özel el gençleştirme uygulamalarımız ile ellerinizin daha yumuşak ve bakımlı görünmesini sağlıyoruz.

Göz Çevresi Morluğu Bakımı: Göz çevresinde oluşan morlukları gidermek, şişlikleri azaltmak ve daha canlı bir görünüm elde etmek için göz çevresi morluğu bakım hizmetimizle size özel çözümler sunuyoruz.

Vücut Şekillendirme: Vücut hatlarınızı belirginleştirmek, selülitleri azaltmak ve sıkı bir vücuda sahip olmak için vücut şekillendirme hizmetimizle en yeni tekniklerle çalışarak istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hivay Güzellik Salonu olarak, her müşterimizin kendini özel hissetmesi ve cildinin en iyi şekilde bakımını alması için özveriyle çalışmaktayız.
Güzelliğinize değer veren ve kendinize zaman ayırmak isteyen herkesi Hivay Güzellik salonuna bekliyoruz.
Sağlıklı ve güzel günler dileriz.
devamını oku...
Adres: Şefkat Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi 44/D Keçiören - Ankara

Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi

Çayyolu

Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi, Çayyolu semtinde kaliteli cilt bakımı ve sağlık hizmetleri sunan öncü bir güzellik merkezidir.
Uzman ekibi ve yenilikçi uygulamalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Eyza, cilt bakımı alanında fark yaratan hizmetleriyle dikkat çekmektedir.

Sağlık Merkezi, akneli ciltler için özel olarak tasarlanmış cilt bakımı hizmetleri sunmaktadır.
Uzman estetisyenler tarafından gerçekleştirilen akneli cilt bakımı uygulamalarıyla ciltteki akne ve sivilce sorunlarına etkili çözümler sağlanır.
Ciltteki yağlanmayı kontrol altına almak ve akneleri azaltmak için akneli cilt bakımından faydalanabilirsiniz.

Ayak sağlığını korumak ve nemlendirmek için parafin bakımı oldukça etkili bir yöntemdir.
Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi'nde ayak parafin bakımı uygulamaları ile ayakların yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.
Parafin bakımı ile ayaklardaki çatlakları ve kuruluğu gidererek daha bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz.

Ellerinizin yumuşak ve bakımlı olması için el parafin bakımı önemli bir uygulamadır.
Salonumuzda uzmanlar tarafından gerçekleştirilen el parafin bakımı ile ellerinizin nem dengesini korumak, cildin yumuşaklığını ve esnekliğini artırmak mümkündür.
El parafin bakımı ile ellerinizin genç ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ciltteki skar izleri, estetik kaygıların artmasına neden olabilir.
Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi, skar izleri için özel ve etkili tedavi yöntemleri sunmaktadır.
Cilt analizi sonucunda skar izlerinize uygun tedavi planları oluşturularak cildinizdeki izlerin görünümünü azaltabilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yaraların iyileşme sürecini hızlandırmak ve iz bırakmadan iyileşmesini sağlamak için yara bakımı önemlidir.
Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi'nde uzmanlar tarafından yapılan yara bakımı uygulamaları ile yaraların doğru şekilde tedavi edilmesi, enfeksiyon riskinin azaltılması ve iyileşmenin hızlandırılması amaçlanmaktadır.

Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi, cilt bakımı ve sağlık hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve özel bakım programları ile cildinizi güzelleştirmeyi ve sağlıklı tutmayı amaçlar.
Eğer siz de cildinize özen gösteriyor ve uzman ellere emanet etmek istiyorsanız, salonumuzu tercih edebilirsiniz.
Hemen randevunuzu alarak cildinize özel bakımı deneyimleyebilir ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Koru Mahallesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi North Star Plaza 2.Kat No:4/3 Çayyolu-Ankara

Funda Kurt Healthy Beauty

Çankaya

Funda Kurt Healthy Beauty, Çankaya semtinde hizmet veren sağlıklı güzellik merkezidir.
Uzman estetisyenler ve modern bakım teknikleriyle Funda Kurt Healthy Beauty, cilt bakımı ve güzellik hizmetlerinde öncü bir isim olarak müşterilerine benzersiz bir deneyim sunar.

Besleyici İnci Maskeli Cilt Bakımı: Salonumuzda sunulan İnci Maskeli Cilt Bakımı, cildinizi besleyen ve canlandıran özel bir bakım uygulamasıdır.
Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu bakım sayesinde cildiniz ihtiyacı olan besinleri alarak daha parlak, nemli ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Yenileyici Cilt Sıkılaştırma: Cilt Sıkılaştırma hizmeti, cildinizin sıkılaşmasını ve elastikiyetini artırmayı hedefler.
Salonumuzda sunulan bu özel hizmet sayesinde ciltteki sarkmaların azalması, daha genç ve gergin bir görünüm elde etmeniz desteklenir.

Dermapen Gençlik Eldiveni: Dermapen, cildin gençleşmesini ve yenilenmesini sağlayan etkili bir yöntemdir.
Funda Kurt Healthy Beauty'de uygulanan Dermapen tedavisi ile cildinizin kolajen üretimi artırılarak kırışıklıkların azalması ve cilt tonunun düzelmesi hedeflenir.

Dudak Üstü Bakımı: Dudak üstü bölgesindeki ince çizgiler ve kırışıklıklarla mücadele etmek için Funda Kurt Healthy Beauty'de sunulan Dudak Üstü Bakımı hizmeti idealdir.
Uzmanlar tarafından yapılan özel bakım ile bu hassas bölgenin canlanması ve gençleşmesi sağlanır.

Güneş Lekelerine Son HPPL Bakımı: Güneş lekeleri ve pigmentasyon sorunlarıyla mücadele etmek için uygulanan HPPL Leke Bakımı, cildi aydınlatmaya ve lekeleri gidermeye yardımcı olur.
Merkezde sunulan bu özel bakım ile cildinizdeki lekelerin azalması ve daha eşit tonlu bir cilde kavuşmanız desteklenir.

Salon, sağlıklı güzellik anlayışıyla müşterilerine cilt bakımı ve güzellik hizmetlerinde özgün çözümler sunar.
Uzman kadrosu ve kişisel bakım programları ile her müşterisine özel bir deneyim yaşatmayı hedefler.
Cildinizin ihtiyaçlarına uygun bakım programlarıyla salonumuzda keyifli bir güzellik yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Hemen randevunuzu alarak sağlıklı ve güzel bir cilde adım atın.
devamını oku...
Adres: Oran Mahallesi Zülfi Tigrel Caddesi No:1/2 Kuzu Effect C Blok Ofis Bina No:42 Kat:3 Çankaya - Ankara

Rune Beauty Lounge

Elvankent

Topçu Mahallesi 1512.Cadde No:82/A Elvankent - Ankaradevamını oku... Adres: Topçu Mahallesi 1512.Cadde No:82/A Elvankent - Ankara

Nergis Epilasyon ve Güzellik

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Mahallesi Yüksel Caddesi Rüyam İş Merkezi No:5/10 Çankaya - Ankara

Mavi Işık Plus Güzellik Salonu

Bahçelievler

Mavi Işık Plus Güzellik Salonu, Bahçelievler semtindeki şık ve profesyonel bir cilt bakımı salonudur.
Salon, cildinizi canlandırmak ve güzelliğinizi ön plana çıkarmak için özel hizmetler sunmaktadır.

Cilt Gençleştirme: Merkezin cilt gençleştirme hizmeti, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek ve cildinizi yenilemek için idealdir.
Uzman terapistler tarafından uygulanan özel bakımlar ile cildinizin genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olabilirsiniz.

Kalça Toparlama: Daha şekilli ve sıkı bir kalça görünümüne sahip olmak isteyenler için Mavi Işık Plus Güzellik Salonu'nun kalça toparlama hizmeti tercih edilebilir.
Özel masaj teknikleri ve uygulamalar ile kalça bölgesinin sıkılaşmasına ve şekillenmesine yardımcı olabilir.

Parafin Bakımı (Ayak): Ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımı Parafin Bakımı ile sağlamak için Mavi Işık Plus Güzellik Salonu'nu tercih edebilirsiniz.
Ayaklarınıza uygulanan özel parafin bakımı ile cildinizin nemlenmesini ve beslenmesini destekleyebilirsiniz.

Parafin Bakımı (El): Ellerinizin yumuşak ve bakımlı olmasını sağlamak için Mavi Işık Plus Güzellik Salonu'nun parafin bakımı hizmetini deneyebilirsiniz.
Ellerinize uygulanan parafin bakımı ile cildinizin yumuşaklığını ve esnekliğini koruyabilirsiniz.

Salonumuz, Bahçelievler semtindeki müşterilerine en kaliteli cilt bakımı ve güzellik hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.
Uzman kadrosu ve özel bakım teknikleriyle salon, cildinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
devamını oku...
Adres: Bahçelievler 7. Aşkabat Caddesi No:47/1 Bahçelievler - Ankara

Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu - Cilt Bakımı, Çankaya semtinde sağlık, güzellik ve bakım konularında hizmet veren prestijli bir güzellik merkezidir.
Estetik alanında uzmanlaşmış kadrosu ve modern ekipmanlarıyla müşterilerine kaliteli ve kişiye özel hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu'nda sunulan Fresh Havyar cilt bakımı, cildinizi yenileyen, besleyen ve canlandıran özel bir hizmettir.
Bu özel bakım ile cildinizdeki problemleri hafifletebilir ve daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt gençleştirme ve yenileme konusunda etkili bir yöntem olan Dermapen, salonumuzda profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.
Ciltteki kırışıklıkları azaltma, lekeleri giderme ve cilt tonunu eşitleme gibi birçok faydası bulunan Dermapen ile cildinizde gözle görülür iyileşmeler sağlayabilirsiniz.

Güneşin zararlı etkileriyle oluşan lekeleri gidermek için sunulan güneş lekesi giderme hizmeti, merkezde güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Cildinizdeki güneş lekelerinden kurtulmak ve daha homojen bir cilt tonuna sahip olmak için bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

Cosmelan leke giderme hizmeti, ciltteki pigmentasyon sorunlarına etkili bir çözüm sunar.
Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu'nda uzmanlar tarafından uygulanan Cosmelan ile lekeleri azaltabilir, cildinizin daha aydınlık ve eşit tonlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Dermamelan leke giderme hizmeti, ciltteki renk farklılıklarını azaltmaya yardımcı olur.
Profesyonel ekip tarafından uygulanan Dermamelan ile lekeleri hafifletebilir ve cildinizin daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Salonumuz, cilt sağlığınıza ve güzelliğinize önem veren bir adres olarak sizleri bekliyor.
Uzman kadrosu, özel hizmetleri ve modern ekipmanlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen salon, güzellik ve bakım ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunmaktadır.
devamını oku...
Adres: Ümit Mahallesi 2481. Sokak Kafkas Sitesi No: 22 Çankaya - Ankara

Funda Aktürk Güzellik Salonu

Etimesgut

Funda Aktürk Güzellik Salonu, Etimesgut semtindeki müşterilerine özel cilt bakımı ve güzellik hizmetleri sunan seçkin bir güzellik merkezidir.
Uzman kadrosu ve yenilikçi yaklaşımıyla Funda Aktürk, cilt problemlerine çözüm odaklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutar.

Işıltı Terapi: Funda Aktürk Güzellik Salonu'nda sunulan Işıltı Terapi, cildinizin ışıldamasını ve canlanmasını sağlayan özel bir cilt bakımı uygulamasıdır.
Işıltı Terapi seansları, cildinizin nem dengesini yeniden kazanmasını ve cildinizdeki mat görünümü ortadan kaldırarak ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Cilt Kusurları Yok Edici Bakım: Cilt kusurlarından kurtulmak ve cildinizdeki pürüzleri gidermek için Funda Aktürk Güzellik Salonu'nun sunduğu özel bakım hizmetlerinden biri olan Cilt Kusurları Yok Edici Bakım, cildinizdeki ton farklılıklarını azaltır, lekeleri giderir ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Hidra Cilt Terapisi: Hidra Cilt Terapisi, cildinizi derinlemesine nemlendiren ve canlandıran özel bir cilt bakımı uygulamasıdır.
Salonda sunulan Hidra Cilt Terapisi ile cildinizdeki nemsizlik ve kuruluk sorunlarını gidererek daha sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Leke Giderme Tedavisi: Salon, lekelerle mücadele etmek için özel olarak tasarlanmış Leke Giderme Tedavisi hizmeti sunar.
Uzmanlar tarafından uygulanan leke giderme tedavileri ile cildinizdeki pigmente lekeleri azaltarak daha homojen bir cilt tonu elde edebilirsiniz.

Peeling Detoksu: Cildinizin tazelenmesini ve canlanmasını sağlayan Peeling Detoksu, salonumuzda profesyonel estetisyenler tarafından uygulanan bir bakım yöntemidir.
Peeling Detoksu ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak daha sağlıklı ve genç bir cilde kavuşabilirsiniz.

Salon, cilt yenileme ve bakım hizmetleriyle müşterilerine kaliteli ve özgün bir deneyim sunmanın yanı sıra kişiselleştirilmiş bakım programlarıyla herkesin cilt ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.
Cildinizi gençleştirmek, canlandırmak ve güzelleştirmek adına salonumuzu tercih ederek uzman ellerde muhteşem bir bakım deneyimi yaşayabilirsiniz.
Hemen randevunuzu alarak cildinize özel bakımı deneyimleyin.
devamını oku...
Adres: İstasyon Mahallesi Hikmet Özer Caddesi 2309 Sokak No:2/27 Etimesgut-Ankara

Nilüfer Alpay Güzellik Salonu

Cevizlidere

devamını oku... Adres: Cevizlidere Mahallesi 1235. Cadde 5/9 Doğa Apartmanı Çankaya - Ankara

Sesa Güzellik ve Estetik

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi (Eski 7. Cadde) Sokak No:20/7 Çankaya - Ankara

Aynur Taşkıran Nail & Beauty

Tunalı

Aynur Taşkıran Nail & Beauty Güzellik Akademisi, Çankaya semtinde hizmet veren bir cilt bakımı salonudur.

Cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış olan bu güzellik akademisi, müşterilerine birbirinden özel ve etkili hizmetler sunmaktadır.

6D İpek Kirpik: Salon, 6D ipek kirpik uygulaması ile gözlerinizi daha belirgin hale getirirken doğal görünüme kavuşturmanıza yardımcı olur.

Cilt Bakımı-Akneli: Akne problemi yaşayan müşteriler için özel olarak tasarlanmış cilt bakımı hizmeti, ciltteki aknelerin ve izlerin azalmasına yardımcı olurken daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Dipliner: Dipliner uygulaması ile gözlerinize daha belirgin bir şekilde makyaj yapabilir, dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Göz Çevresi Roller Bakım: Göz çevresindeki hassas ve ince cilt için özel olarak tasarlanmış roller bakım uygulaması ile göz altı torbaları ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Kaş Kıl Atımı: Kaş kıl atımı hizmeti ile istenmeyen kaş kıllarından kurtulabilir, kaşlarınızın daha düzgün ve estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Peeling: Cildinizi derinlemesine temizlemek ve ölü hücrelerden arındırmak için peeling uygulaması yapabilir, cildinizin daha aydınlık ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Aynur Taşkıran Nail & Beauty Güzellik Akademisi, profesyonel ekibi ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Siz de cilt bakımı konusunda uzman bir ekiple çalışmak ve güzellik rutininizi en iyi şekilde tamamlamak istiyorsanız, Aynur Taşkıran Nail & Beauty Güzellik Akademisi'ni tercih edebilirsiniz.
Cildinize ve güzelliğinize önem veren herkesi bu özel salonu ziyaret etmeye davet ediyoruz.
devamını oku...
Adres: Barbaros Mahallesi Buğday Sokak No:6/47 Kozlar Çarşısı Çankaya - Ankara

Ayşe Altay Güzellik Merkezi

Etimesgut

Ayşe Altay Güzellik Merkezi, Etimesgut semtinde hizmet veren bir cilt bakımı salonudur.
Günlük yaşamın getirdiği stres, yorgunluk ve çeşitli dış etkenler cildimizi olumsuz etkileyebilir.
Bu nedenle salon, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel cilt bakımı hizmetlerini sunmaktadır.

Ağda-Roll On hizmeti, vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar.
Çıkarılması zor olan tüylerin kolayca ve acısız bir şekilde alınmasını sağlayan bu hizmet, cildinizi pürüzsüz ve yumuşacık hale getirir.

Cilt gençleştirme hizmeti ise cildin yaşlanma belirtileriyle mücadele etmenize yardımcı olur.
Ciltteki kırışıklıkları azaltarak daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Güneş lekesi giderilmesi hizmeti, güneşin zararlı etkilerinden kaynaklanan lekelerin tedavisinde etkilidir.
Cildinizi eşit tonlu ve lekesiz hale getirerek daha sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Kalıcı oje (Shellac) hizmeti, hem ellerinize hem de ayaklarınıza uzun süre dayanan ve çabuk çıkmayan ojeler uygulanmasını sağlar.
Bakımı kolay olan Shellac ojeler, sizlere uzun süre dayanan güzellik sunar.

Nem bakımı hizmeti ise cildin ihtiyacı olan nemi kazanmasına ve korumasına yardımcı olur.
Kuru ve mat bir görünüme sahip ciltler için ideal olan nem bakımı, cildinize canlılık ve parlaklık kazandırır.

Ayşe Altay Güzellik Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.
Cildinize gereken özeni göstererek sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
Etimesgut semtinde bulunan bu güzellik merkezinde kendinizi şımartarak hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek bir bakım deneyimi yaşayabilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Ahimesut Mah. 2207 Cad. No 9/20 1. Kat Şehriyar AVM Etimesgut Bağlıca - Ankara

Loves Face Beauty Salon

Çayyolu

Loves Face Beauty Salon, Çayyolu semtindeki seçkin bir cilt bakımı salonudur.
Salon, cilt sağlığına ve güzelliğine önem verenler için özel ve etkili hizmetler sunmaktadır.

Gençleştirme: Salonun gençleştirme hizmeti, cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı korumayı ve gençleştirmeyi amaçlar.
Uzman terapistler tarafından uygulanan özel tekniklerle cildinizi canlandırabilir ve yenileyebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama: Vücudunuzdaki belirli bölgelerdeki yağ birikimlerinden kurtulmak için Loves Face Beauty Salon'un bölgesel zayıflama hizmetini tercih edebilirsiniz.
Uygulanan özel masaj teknikleri ve bakımlarla istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

G5 Zayıflama: Salonun G5 zayıflama hizmeti, vücuttaki selülitleri azaltmayı ve cildinizi sıkılaştırmayı amaçlar.
Uygulanan özel cihazlar ve tekniklerle cildinizi yenileyerek daha fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sıkılaştırıcı Bakım: Cildinizdeki sarkma ve gevşemeleri azaltmak için Loves Face Beauty Salon'un sıkılaştırıcı bakım hizmeti tercih edilebilir.
Uzmanlar tarafından uygulanan özel bakımlar ile cildinizi sıkılaştırabilir ve gençleştirebilirsiniz.

Skar İzleri Giderme: Skar izlerinden kurtulmak ve cildinizdeki pürüzlülüğü azaltmak için salonun skar izleri giderme hizmetini deneyebilirsiniz.
Özel cilt bakımları ile skar izlerinin görünümünü azaltarak daha düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz.

Loves Face Beauty Salon, Çayyolu semtindeki müşterilerine en kaliteli cilt bakımı ve güzellik hizmetlerini sunmaya devam ediyor.
Uzman kadrosu ve modern teknikleriyle salonumuz, cilt sağlığınıza ve güzelliğinize destek olmak için burada.
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2779.Sokak No:24 Çayyolu-Ankara

3A The Beauty Lounge

Çayyolu

3A The Beauty Lounge, Çayyolu semtinde hizmet veren bir cilt bakımı salonudur.
Saç, makyaj, dövme ve vücut bakımı gibi hizmetlerin yanı sıra cilt bakımı konusunda da uzmanlaşmış bir salondur.

Gençleştirme ve hücre yenileme gibi özel hizmetlerle cilt sağlığınızı korurken, 3D İpek Kirpik uygulaması ile göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Salonun en popüler hizmetlerinden biri olan Ozon Sauna ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir ve gözeneklerinizi açabilirsiniz.
Peeling ve kilo verme hizmetleri ise cildinizi yenileyerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

3A The Beauty Lounge, alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
Özel uygulamaları ve kişiye özel cilt bakım programlarıyla her müşteriye en uygun çözümleri sunmaktadır.

Eğer siz de cildinize özel bir bakım yapmak ve kendinizi şımartmak istiyorsanız, 3A The Beauty Lounge'u ziyaret edebilirsiniz.
Profesyonel ekip, kaliteli ürünler ve rahatlatıcı bir ortamda cildiniz için en iyisini sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.
Çayyolu semtindeki bu güzellik salonunda kendinizi yeniden keşfedin ve cildinizdeki değişimi hissedin.
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Park Caddesi 2865 Sokak Dragos Villaları No:23 Çayyolu - Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Rukiye Kuba Beauty Studyo Güzellik Salonu

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Mahallesi Yüksel Caddesi No:8 Kızılay-Ankara

Tülin Çetin Beauty Zone - Tepe Prime

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:266 A/11 Tepeprime Çankaya - Ankara

My Divine Beauty Saniye Sönmez

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2785. Sokak No:4 Çankaya - Ankara

Lena Korkmaz Beauty

Bahçelievler

Lena Korkmaz Beauty, Bahçelievler'in trend semtlerinden birinde bulunan özel bir güzellik merkezidir.
Merkez, cilt bakımı ve güzellik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olup müşterilerine yenilenme ve güzelleşme imkanı sunmaktadır.

Bölgesel Zayıflama: Lena Korkmaz Beauty'nin sunduğu bölgesel zayıflama hizmeti, belirli bölgelerdeki fazla yağlardan kurtulmayı hedefler.
Uygulanan özel tekniklerle vücudunuzun istenmeyen bölgelerindeki yağlanmayı azaltabilir ve daha sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Boyun Toparlama: Boyun bölgesindeki sarkmalardan ve kırışıklıklardan kurtulmak için Lena Korkmaz Beauty'nin boyun toparlama terapisi ideal bir seçenektir.
Ciltteki sıkılığın artmasına ve boynunuzu gençleştirmeye yardımcı olur.

Cilt Hücrelerini Yenileme: Hücre yenileme hizmeti, merkezimizde cilt regenerasyonunu hızlandırmayı ve cildinizin daha taze ve parlak görünmesini sağlamayı amaçlar.
Uzmanlar tarafından uygulanan özel bakım teknikleri ile cildinizdeki yenilenmeyi destekler.

Hydra-Facial:Merkezin öne çıkan hizmetlerinden biri olan Hydra Facial, cildinizi derinlemesine temizlemeyi, nemlendirmeyi ve beslemeyi hedefler.
Cildinizdeki leke ve kusurları azaltır, daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Pumpkin Peeling: Pumpkin peeling terapisi, kabak içeriği ile cildinizi ölü derilerden arındırmayı ve cildinizi canlandırmayı amaçlar.
Salonun uzmanları tarafından uygulanan bu özel peeling ile cildiniz canlanır, daha parlak bir görünüm kazanır.

Lena Korkmaz Beauty, Bahçelievler semtindeki müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak güzellik ve bakım konusunda öncü bir isim olmaya devam ediyor.
Deneyimli ekibi ve özel hizmetleriyle Lena Korkmaz Beauty, sizleri güzelliğinizde desteklemek için burada.
devamını oku...
Adres: Aşkabat Caddesi (Eski 7. Cadde) 12/5 Bahçelievler-Ankara

Touch Güzellik Salonu

Elvankent

devamını oku... Adres: Topçu Mahallesi 1512.Cadde 84/A Elvankent - Ankara


  • Cilt Bakımı Tavsiyelerin ilk maddesini makyaj faktörü oluşturmaktır. Sürekli olarak yapılan makyaj cildin kendini onarmasını yavaşlatarak bir süre sonra bu işlemin durmasına neden olacaktır.
  • Spor yaparken makyajının ciltte uygulanmamış olması gerekir. Fazla hareket sonrasında terleme için gözenekler açılacağından derinin nefes alması gerekir.
  • Peeling maskesi ile haftanın bir gününde ölü derilerin arındırılması işlemi ile cilt canlandırılmış olur.
  • Kullandığınız kozmetik malzemelerin temizliğine dikkat edin. Kullanım sonrasında fırçalar, süngerler yıkanarak bakterilerin çoğalması önlenmiş olur.
  • Cilt Bakımı Tavsiyelerinin belki de en önemlisi kişinin beslenme alışkanlığıdır. Abur cubur, fastfood tarzı cildin ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılamadığından tüketilmemelidir.
  • Bol su tüketilerek cildin kurumasını, lekelerin oluşmasını engellemek, canlı kalmasını sağlayarak, kırışıklık oluşumunu engelleme gibi birçok sorunu ortadan kaldırır.